آشتی و وفاق ملی


خدمت جناب آیت الله عظمی خامنه ای

با عرض احترام لازم می بینم که نکاتی را به منظور اصلاحات ریشه ای نظام جمهوری اسلامی ایران خواستار شوم. همانطور که مستحضر حضور جنابعالی می باشد مردم ایران در تحت فشار شدید هستند و به همین منظور استدعای توجه شما را به لزوم نو آوری و روش‌های نوین مدیریتی و استحکام اقتصادی ایران را خواهانم. مردم گرسنه اند و فحشا بی داد می کند. آمار طلاق و جرم و جنایت به صورت تصاعد هندسی بالا می رود. یاد حدیثی از مولایمان علی (ع) می آفتم که وقتی که فقر از دری وارد شود از در دیگر ایمان خارج می شود.

در این موقعیت استفاده از نیروهای خادم ملی واجب است. جناب آیت الله عظمی خامنه ای شرایط حال بهترین شرایط برای وثوق ملی و‌اعلام آشتی ملی است. اگر شما با درایت خویش طرح وفاق و آشتی ملی را بیان کنید که در آن طرح ضامن اجرایی نیز پیش بینی شود و از همه آحاد و‌گروههای ایرانی ( مجاهد گرفته تا سلطنت طلب و حزب الهی  گرفته تا جنبش سبز)  دعوت به همکاری برای بازسازی ایران و تلاش برای ورود ایران به دنیای تجارت بین المللی بفرمایید دستهای بی شماری برای آبیم با شما دراز خواهد شد. برای شروع این وفاق ملی خواهان از حصر خارج شدن آقایان موسوی و کروبی و بانو رهنورد می باشم.

پیشنهاد من این است که برای نشان دادن حسن نیت جمهوری اسلامی ایران و نشان دادن برادری ملی زندانیهای امنیتی وسیاسی را با عفو ملی از زندان آزاد نمایید و با دادن عفو سراسری از تمامی جنایات و جرایم سیاسی  که در گذشته انجام شده است چشم پوشی فرمایید و با بخشایش گزشته راه را به روی آشتی آینده باز کنید. این درخواست را دارم که به مانند پیامبر که بنا به اعتقادات ما تنها صاحب کتابی بود که بشریت را نفرین نکرد شما هم با گذشت و شکیبایی ببخشید و فراموش کنید و اجازه ظهور جوانه های دوستی و گفتمان بین نیروهای ملی ایرانی را فراهم آورید.

گذشته هر چه قدر هم که تلخ و بد بوده است در گزشته است و با بخشایش دینی و عفو برادرانه می توانید نیروهای متفرق ‌و بعضاً معارض را به وحدت دعوت نمایید و همانطور که امام وحدت کلمه در جامعه ایرانی را محقق ساخت شما نیز با توانی مثال زدنی به وحدت کلمه در جامعه خدمت نمایید. جناب آآیت الله عظمی خامنه ای ایران ما امروز از هر زمان دیگری بیشتر نیاز به وحدت و حضور مردم در تعیین سرنوشت خودشان را دارد و شما این موقعیت استثنایی را دارید که باعث این وحدت شوید و نام خود را در دل ایرانیان جاودانه سازید.

جناب آیت الله عظمی خامنه ای بخشش از بزرگترهاست و اگر ملتی این بخشش را از رهبران خود دید آنوقت است که می تواند روی روشنی را بعد از سال‌های سخت و گذشت از تونل زمان بیبیند و شادی و خوشبختی را در آغوش بگیرد.

با امید بخشش بی دریغ شما.

زنده باد ایران

ارادتمند

هوتن دهبنهء

۱۸/۰۷/۱۳۹۹

Tags:

2 Responses to “آشتی و وفاق ملی”

  1. به نام حضرت عشق | ©®™Everlasting Fairytale's Blog Says:

    […] […]

  2. به نام حضرت عشق – ©®™Everlasting Fairytale's Blog Says:

    […] […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


%d bloggers like this: